Francuskie prawo cywilne

Francuski adwokat mówiący po polsku

Francuskie prawo cywilne – fachowe rozwiązanie Twoich problemów

Od momentu przystąpienia Polski do UE wzrosło zapotrzebowanie na polskie firmy działające na obcym terytorium, między innymi we Francji. Swobodne podróżowanie czy możliwość podjęcia pracy za zachodnią granicą pociągają za sobą możliwość wystąpienia pewnych komplikacji i problemów, z którymi poradzenie sobie na własną rękę jest niemożliwe.

Francuskie prawo cywilne dla polskiego obywatela jest przeważnie niezrozumiałe. Poruszanie się w meandrach zawiłych przepisów, kontakt z francuskojęzycznymi urzędnikami czy konieczność wypełnienia formularzy w obcym języku dla znacznej części osób może okazać się karkołomną misją.

Odpowiedzią na potrzeby osób szukających pomocy prawnej na terenie Francji jest kancelaria zrzeszająca ekspertów wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach prawa, w tym również w cywilnym. Pomoc prawnicza może okazać się niezbędna w wielu przypadkach i sytuacjach życiowych.

 

Francuskie prawo cywilne

Francuskie prawo cywilne dla Polaków – nie jesteś zdany na siebie!

Poszukiwanie pomocy prawniczej poza terytorium kraju ojczystego może być źródłem stresu. Bariera językowa i nieznajomość przepisów mogą skutecznie obniżyć skuteczność działań i komplikować całą procedurę.

Wybierając AVOCATLEGAL, masz pewność, że będziesz współpracował z profesjonalistą znającym zarówno polskie, jak i francuskie realia. Francuskie prawo cywilne nie ma przed nami tajemnic.

Dwujęzyczny prawnik rzetelnie rozwiąże każdy problem z zakresu prawa ogólnego, rzeczowego, zobowiązań, spadkowego czy rodzinnego. Doświadczeni adwokaci nie tylko służą radą podczas wyjaśniania problematycznych kwestii natury prawnej, ale mogą również reprezentować interesy klienta przed sądem czy urzędami administracji państwowej.

 

Contact/Kontakt

AVOCATLEGAL VERSAILLES

22, rue de Lafayette, 78000 Versailles

(FR)+33 (1) 39 02 37 74

AVOCATLEGAL PERPIGNAN

3, place de Catalogne, 66000 Perpignan

(FR)+ 33 (0) 4 48 07 24 60