contact@avocatlegal.com 22, rue de Lafayette, 78000 Versailles +33 (1) 39 02 37 74

Wywiad z Mecenas Katarzyną Hocquerelle i Mec Laurentem Denis
12 wrzesnia 2023 r:

Wywiad z Mecenas Katarzyną Hocquerelle i Mec Laurentem Denis, prawnikami, autorami książki „Prawo dystrybucji bankowej i pośrednictwa kredytowego”: „Podręcznik samoobrony” IOBSP, która ukaże się 24 października 2023 roku.

Wydanie książki

Mec Katarzyna Hocquerelle i Mec Laurent Denis mają przyjemność ogłosić, że 24 października 2023 roku ukaże się ich książka zatytułowana „Dystrybucja i pośrednictwo kredytowe”. Jest to niezbędny podręcznik dla każdego pośrednika bankowego, zawierająca praktyczne porady dla każdego, kto zajmuje się tego typu działalnością.

Plan książki opiera się na programie szkoleń dla IOBSP (pośredników bankowych) wynikający z Rozporządzenia z dnia 18 lipca 2022 r., co ułatwia realizację obowiązku doskonalenia zawodowego każdego IOBSP.

Książka zawiera również szereg zagadnień dotyczących działalności pośrednictwa kredytowego i cytuje najnowsze orzecznictwo z tego zakresu.

Książka jest dostępna w formacie „papierowym” (45 euro brutto) lub w formacie „e-book” (18 euro brutto).

Zamówienia w przedsprzedaży można dokonać klikając w poniższy link: https://emerit-publishing.com/product/droit-de-la-distribution-bancaire-edition-5-2023/

Prezentacja Mecenas Hocquerelle w salonie kredytów i pożyczek

Kancelaria Mec HOCQUERELLE we francuskim „Figaro” 16 kwietnia 2018r.

Kancelaria Mec HOCQUERELLE w przewodniku przeznaczonym dla dyrekcji prawnych

Mec HOCQUERELLE we francuskiej gazecie „Capital Finance”