contact@avocatlegal.com 22, rue de Lafayette, 78000 Versailles +33 (1) 39 02 37 74

Francuskie prawo handlowe

Oddelegowywanie pracowników do Francji, zawieranie umów z zagranicznymi kontrahentami, ekspansja firmy na zachodni rynek czy konieczność poprawnej interpretacji przepisów obowiązujących poza granicami Polski i zastosowanie francuskiego prawa pracy to tylko część wyzwań, z jakimi muszą mierzyć się przedsiębiorcy prowadzący swoje biznesy o zasięgu międzynarodowym.

Właściciele firm, przedstawiciele spółek czy kadra zarządzająca swoje działania muszą opierać na przepisach. Francuskie prawo handlowe znacznie różni się od polskiego. Zrozumieć wszystkie procedury i wymogi pomoże Ci zaufany prawnik.

Francuskie prawo handlowe – pomoc dla pracodawców i pracowników

Kancelaria prawna AVOCATLEGAL świadczy profesjonalną pomoc prawniczą dla klientów biznesowych oraz indywidualnych stojących przed wyzwaniem podpisania umów z francuskim kontrahentem, sporządzeniem ważnych dokumentów i ich interpretacją, rozstrzygania sporów z partnerami działającymi na terenie Francji. Nawiązując współpracę właśnie z naszą kancelarią, mają Państwo pewność, że mają do czynienia z profesjonalistami.

Nasz zespół tworzą fachowcy wyspecjalizowani w dziedzinach prawa cywilnego, handlowego czy spółek. Co ważne, prawnicy współtworzący AVOCATLEGAL biegle władają zarówno językiem polskim, jak i francuskim, co znacząco ułatwia komunikację i znosi barierę językową, która powstaje między polskimi klientami a francuskimi prawnikami. Nasza działalność nie ogranicza się do poradnictwa. Z sukcesami reprezentujemy naszych klientów na salach sądowych, na wokandzie których rozstrzygane są konflikty z francuskimi kontrahentami.

Dwujęzyczność, szerokie kompetencje potwierdzone przez referencje wystawiane przez klientów współpracujących z naszą kancelarią w przeszłości, doświadczenie, wiedza i zaangażowanie sprawiają, że nasze usługi cenione są przez najbardziej wymagających klientów. Nie boimy się zawodowych wyzwań – nie mamy wątpliwości, że wspólnymi siłami znajdziemy optymalne rozwiązanie każdego, nawet złożonego problemu.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą kancelarią.

AVOCATLEGAL to efektywność działania i reaktywność
Powierzając kancelarii AVOCATLEGAL polsko-francuskie sprawy prawne, nasi klienci mają zawsze gwarancję uzyskania jasnych i zrozumiałych porad prawnych dotyczących francuskiego prawa lub francuskich spraw spornych.