Nasi adwokaci

Francuski adwokat mówiący po polsku.

Katarzyna HOCQUERELLE, główny założyciel kancelarii AVOCATLEGAL

Mec Katarzyna HOCQUERELLE jest francuskim adwokatem wpisanym na listę francuskich adwokatów w Wersalu i prawnikiem zagranicznym przy Warszawskiej Izbie Radców prawnych.

Mecenas HOCQUERELLE regularnie doradza prezesom polskich spółek współpracujących z francuskimi kontrahentami lub rozwijających swoją działalność na francuskim rynku.

Dzięki uprawnieniom do wykonywania zawodu adwokata w Polsce i we Francji oraz podwójnemu wykształceniu prawniczemu, zdobytemu w obu krajach, Mecenas HOCQUERELLE nie tylko zapewni Państwu jasne i zrozumiałe porady prawne przedstawione w języku polskim, ale wyjaśni również różnice istniejące pomiędzy prawem polskim i francuskim czy też pomiędzy polską i francuską praktyką sądową.

Wykształcenie i doświadczenie Mec HOCQUERELLE:

    • Ponad 15 lat doświadczenia zawodowego
    • DEA z zakresu Międzynarodowego prawa prywatnego i międzynarodowego prawa handlowego (Uniwersytet Paris I)
    • DESS z zakresu Europejskiego i Francuskiego prawa handlowego (Uniwersytet w Poitiers)
    • Były wykładowca w Centrum Prawa Francuskiego i Europejskiego
    • Były prezes spółki handlowej we Francji.
Katarzyna Hocquerelle

Rekomendacje naszych klientów

Działając w imieniu francuskiej spółki, której jestem prezesem, z siedzibą w Trappes, niniejszym udzielam rekomendacji Pani Mecenas Katarzynie Hocquerelle oraz prowadzonej przez niej Kancelarii  jako  godnego polecenia partnera w zakresie obsługi prawnej firm.

Pani Mecenas Katarzyna Hocquerelle posiada unikalną wiedzę na temat działalności spółki na terenie Francji, wykazuje się świetną znajomością prawa francuskiego, doskonale porusza się w różnorodnych aspektach działalności firmy, świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie zgodnie z potrzebami klienta.

Skuteczna w działaniu, sumienna i rzetelna, znakomicie rozumie potrzeby biznesowe klienta. Dziękując za dotychczasową współpracę, udzielamy rekomendacji Pani Mecenas Katarzynie Hocquerelle.

We współpracy z kancelarią AVOCATLEGAL, 22 rue de Lafayette, 78000 Versailles, Francja, a w szczególności z Panią Katarzyną Hocquerelle, doceniamy zwłaszcza rzetelne i bardzo wnikliwe  podejście  do zgłaszanych przez naszą spółkę problemów natury prawnej, zmierzające do eliminowania, bądź możliwie szerokiego ograniczania ryzyka prawnych działań. Wysoko oceniamy specjalistyczną wiedzę Pani Katarzyny Hocquerelle w szczególności zasady administracyjne prawa francuskiego, także profesjonalizm i staranność świadczonych usług oraz ich terminowość.

Dodatkowym atutem jest komunikacja w języku polskim i francuskim.

Nasza spółka rekomenduje Panią Adwokat Katarzynę Hocquerelle jako spełniającego najwyższe standardy profesjonalisty w zakresie prawa polskiego i francuskiego.

Zakładwspółpracuje w Panią Mecenas od ponad 3 lat. Poziom obsługi prawnej jest zawsze na wysokim poziomie merytorycznym i zgodnym z zasadami etyki zawodowej.

Pani Mecenas jest osobą kompetentną, solidną, bardzo wnikliwie analizuje każdą sprawę.

Biegła znajomość języka polskiego i języka francuskiego jest dużym atutem w prowadzeniu spraw na terenie Francji i ułatwia polskiemu przedsiębiorcy zrozumienie norm i zasad panujących we francuskim systemie prawnym.

Z przyjemnością polecam Panią Adwokat Katarzynę Hocquerelle jako rzetelnego i godnego zaufania partnera.

 

Contact/Kontakt

AVOCATLEGAL VERSAILLES

22, rue de Lafayette, 78000 Versailles

(FR)+33 (1) 39 02 37 74

AVOCATLEGAL PERPIGNAN

3, place de Catalogne, 66000 Perpignan

(FR)+ 33 (0) 4 48 07 24 60

CONTACT@AVOCATLEGAL.COM