Możliwość zajęcia kont bankowych u francuskiego dłużnika – informacje na temat procedury

Jednym z największych wyzwań stojących przed przedsiębiorcami jest dochodzenie należności od dłużników. Polskie firmy, u których zadłużone są francuskie podmioty, mogą starać się dochodzić swoich wierzytelności na trzy sposoby w zależności od uzyskanego wyroku bądź dokumentu.

Windykacja wierzytelności we Francji – zadanie dla doświadczonej kancelarii prawnej

Biuro Avocatlegal tworzą wykwalifikowani, dysponujący bogatą praktyką polscy adwokaci oferujący kompleksowe wsparcie w zakresie dochodzenia należności od dłużników. Jednym z kluczowych elementów naszych działań jest pomoc w:
Możliwość porozumienia się z francuskim komornikiem w języku angielskim jest praktycznie zerowa, stąd też wszystkim osobom dochodzącym wierzytelności polecamy współpracę z polsko-francuskimi adwokatami. Doskonale znając zarówno język, jak i system prawny tego kraju jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się całą stroną formalną, doprowadzając do egzekucji poprzez zajęcie kont bankowych, dóbr lub nieruchomości dłużnika.

Innym skutecznym sposobem jest egzekucja na wierzytelnościach. Jeżeli znamy klienta francuskiego dłużnika, możemy zająć wierzytelność tego dłużnika bezpośrednio od jego klienta.

Dochodzenie należności na terenie Francji – postaw na Avocatlegal

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak skomplikowana może wydawać się cała procedura windykacji wierzytelności w kraju, a co dopiero za granicą. Klientom naszej kancelarii prawnej we Francji gwarantujemy wszechstronne wsparcie w zakresie dochodzenia należności, szczegółowo objaśniając poszczególne podejmowane przez nas kroki. Pomoc prawnika we Francji ma znaczenie zwłaszcza w przypadku, gdy francuski dłużnik będzie próbował wstrzymać egzekucję poprzez jej zakwestionowanie u sędziego do spraw egzekucji. W takiej sytuacji mogą Państwo polegać na wieloletnim doświadczeniu adwokatów kancelarii Avocatlegal w Paryżu. Zapraszamy do współpracy!